اسرائیل، ایران را به انجام آزمایش موشکی متهم کرد + قیمت انواع مدل های پژو در نمایندگی و بازار + جدول – دیجیاتو – دانلود فایل پی دی اف
Posted on: 05/28/2018, by : bestpdf

خبرگزاری فارس: «دنی دانون»، نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه به شورای امنیت گفته که ایران دو آزمایش موشکی جدید انجام داده است
ایران و پنج کشور عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل (آمریکا، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) به علاوه آلمان در تیرماه سال 1394 به توافقی دست یافتند که قرار بود در ازای ایجاد محدودیت در بخش‌هایی از فعالیت‌های هسته‌ای ایران، همه تحریم‌های بین‌المللی و یکجانبه مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران را رفع کند.

نماینده رژیم صهیونیستی مدعی شده که این آزمایش‌های موشکی نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

خبرگزاری فارس: «دنی دانون»، نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه به شورای امنیت گفته که ایران دو آزمایش موشکی جدید انجام داده است.

«دانون» این اظهارات را در شرایطی مطرح کرده که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ایران شروطی را برای ادامه برجام با اروپا تعیین کرده‌اند.

کارشکنی‌های آمریکا در اجرای برجام از زمان روی کار آمدن «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا شدت گرفت. او در اقدامی که نقض صریح بندهای توافق هسته‌ای با ایران محسوب می‌شود، بارها تهدید کرد کشورش را از توافق خارج خواهد کرد و یا درباره تجارت با ایران به کشورهای اروپایی هشدار داد.

ترامپ سرانجام روز سه‌شنبه 8 می (18 اردیبهشت‌ماه) آمریکا را از برجام خارج کرد و فرمانی را برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران پس از دوره‌های زمانی 90 و 180 روزه امضا کرد.

——————-

بازار خودرو در ایران تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل قیمت دلار تصویب شده در بودجه دولتی، نرخ تورم عمومی و

قیمت روز انواع محصولات پژو در بازار و نمایندگی را می‌ توانید در جدول زیر ببینید:

قیمت پژو 2008 پژو 301

بازار خودرو در ایران تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل قیمت دلار تصویب شده در بودجه دولتی، نرخ تورم عمومی و … قرار دارد.

با توجه به تاثیرگذاری این عوامل قیمت خودروها روزانه تغییر مى کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *