پیش بینی عملکرد نه چندان درخشان سامسونگ موبایل در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ – دیجیاتو – دانلود فایل پی دی اف
Posted on: 07/14/2018, by : bestpdf

سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۸ مدتی هست سپری شده و کمپانی ها به تدریج خود را برای ارائه گزارش عملکرد مالی خود در این دوره آماده می کنند

عملکرد مالی سامسونگ موبایل در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸

شاید عملکرد بخش موبایل سامسونگ نتواند در گزارش پیش رو سبب دلخوشی سرمایه گذاران شود،‌ اما به طور حتم اعداد و ارقام درآمدهای واحد تولید چیپ ها از پس چنین کاری برخواهد آمد. انتظار می رود سود عملیاتی سامسونگ از این بخش با ۵۰ درصد رشد به رقم ۱۱.۸ میلیارد دلار برسد. این رقم فراتر از تمام پیش بینی های مختصصین خواهد بود و نشان می دهد که به تدریج روزهای پادشاهی بخش موبایل در کمپانی بزرگ سامسونگ الکترونیکس به پایان خود نزدیک می شوند.

قرار است کنفرانس ارائه گزارش مالی سه ماهه سوم امسال سامسونگ در روز جمعه برگذار شود و طبق پیش بینی ها سود عملیاتی بخش موبایل این شرکت چیزی در حدود ۱۳.۳ میلیارد دلار خواهد بود. این یعنی ۵ درصد سود کمتر نسبت به سه ماهه قبلی.

سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۸ مدتی هست سپری شده و کمپانی ها به تدریج خود را برای ارائه گزارش عملکرد مالی خود در این دوره آماده می کنند. به پیش بینی برخی کارشناسان مدیران سامسونگ با کارنامه ای نه چندان امیدوار کننده در مقابل سرمایه گذاران خود حاضر خواهند شد.

به عقیده پارک جونگ هونگ تحلیلگر موسسه HDC، حتی عرضه قریب الوقوع (روز ۹ آگوست برابر با ۱۸ مرداد) فبلت پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی نوت 9 نیز نخواهد توانست تغییری در وضعیت فعلی غول کره ای ایجاد کند. او دلیل این مسئله را عدم ارائه ویژگی های جدید و هیجان انگیز در قالب پرچمداران تازه نفس شرکت مذکور می داند. دقیقاً به همین دلیل است که آمارهای فروش پرچمداران این شرکت چند سالی هست که به طور مداوم کاهش می بابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *